adasdsadsa

İZMİR NOTEBOOK TEKNİK SERVİS

İZMİR’İN TÜM İLÇELERİNE 60’DAKİKADA TEKNİK SERVİS GÖNDERİYORUZ

 

İzmir Notebook Servisi Dizüstü bilgisayar olarak da adlandırılan notebooklar taşıma kolaylığı ve boyutları bakımından ideal bilgisayarlardır. Firmamız notebook tamiri konusunda teknik servis hizmeti vermektedir. Ayrıca firmamız İzmir Notebook Servisi olarak hizmet sunmaktadır. Adaptör değişiminden bataryaya, ekran değişiminden klavye değişimine kadar pek çok sorun itina ile çözülmektedir. Teknik konularda üst düzey bilgi ve beceriye sahip olan ekibimiz, pratik çözümleriyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Kaliteli işçilik ve hesaplı fiyatlarla hizmet sunan firmamız, orijinal parça kullanımı konusunda hassasiyete sahiptir. Firmamız teknik servis olarak işçilik ve parça garantisi sunmaktadır.

 

İzmir Notebook Servisi Upgrade, yazılım ve donanım konusunda da derinleme bilgi ve tecrübe sahibi olan ekibimiz özenle hizmet sunmaktadır.İzmir notebook servisi , bilgisayarlarınızın donanım, yazılım ve yedek parça desteği ile İzmir il sınırlarında ikamet eden müşterilerimize yerinde İzmir Notebook Servisi hizmeti dahilinde Hızlı ve Güvenli Destek sağlamaktayız. Dilerseniz merkez Çankaya Notebook teknik servis adresimizden elden de teslim alabilirsiniz. Destek İrtibat numaralarımızdan 0232 450 02 02 – 0543 455 02 02  7 Gün 24 Saat Notebook Teknik Servis departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz. Zamanınız bizim için değerli bu bilinçle size İzmir Notebook Servisi olarak İzmirin Her Yerine 60 Dk da Araçlı Teknik Servis Personeli Gönderiyoruz…

 

Notebook Lcd & Led & Slim Ekran Değişimi

 

Notebook teknik servis izmir Aldığı darbe ya da çarpma sonucunda notebook ekran değişimi hizmeti sunan firmamız piksel hatalarında da uzman ekibiyle pratik çözümler geliştirmektedir. Malzemede ve işçilikte kaliteden taviz vermeyen ekibimiz garantili olarak ekran değişimi yapmaktadır. Bir İzmir Notebook Servisi olarak orijinal parça kullanımı konusunda hassasiyetimiz bulunmaktadır. Hesaplı fiyatlarla kaliteli değişim ve tamirat hizmeti sunmaktayız. Ekran değişiminin yanı sıra diğer donanım ve yazılım sorunlarında da uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. notebook’ların yanı sıra piyasada en çok tanınan notebooklar konusunda da hem yazılım hem de donanım bilgisine sahip olan ekibimiz hesaplı işçilik fiyatlarına sahiptir. İzmir Notebook Servisi, Hemen irtibata geçerek notebooklarınızın sorunlarını birlikte çözelim. Size bir telefon mesafesindeyiz.

 

Notebook Klavye Değişimi

İzmir Notebook servisi Özellikle dizüstü bilgisayarlarda sıvı teması ya da mekanik problemlerden dolayı klavye değişimi lüzumlu hale gelebilmektedir. Bu bakımdan İzmir Notebook servisi olarak itina ile notebook klavye değişimi yapmaktayız. Parça kullanımında ve işçilikte kaliteden taviz vermeyen firmamız itinalı ve garantili bir biçimde tamirat hizmeti sunmaktadır. Her türlü notebook donanım arızası konusunda beceri ve deneyim sahibi olan ekibimiz yazılımdan kaynaklanan sorunlarda da bilgi sahibidir. Adaptör değişimi, batarya değişimi ve diğer donanım sorunlarınızda bizi arayınız. İzmir Notebook Servisi, Hesaplı işçilik ve parça fiyatlarımızla notebook sahibi müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ve pratik çözümlerimizle siz değerli müşterilerimizin her türlü notebook problemlerinizi itina ile çözmekteyiz.

 

 

Notebook Batarya Değişimi

İzmir Notebook servisi Notebooklarda en sık karşılaşılan sorunlardan birisi batarya değişimi şeklindedir. Zamanla kullanım ömrünü yitiren notebook bataryalarının yenisiyle değişmesi söz konusu olmaktadır. Firmamız İzmir Notebook servisi olarak uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermeden hesaplı fiyatlarla batarya, ekran, klavye ve adaptör değişimi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. İzmir Notebook Servisi, Teknik ekibimiz bir dizüstü bilgisayarın yaşayabileceği her türlü sorun karşısında bilgi ve deneyime sahip olarak hizmet sunmaktadır. Dizüstü bilgisayarınızın marka ve modeli ile uyumlu batarya çeşitlerimiz mevcuttur. Parça ve işçilik kalitesi bakımından iddia sahibi olan firmamız güler yüzlü ekibi, hem donanım hem de yazılım konusunda derinlemesine bilgi sahibidir. Her türlü notebook sorunlarınızı çözmemiz için arayın.

 

Notebook’unuzu olabildiğince bataryası ile kullanmaya gayret etmelisiniz. Adaptör jack girişinden gelen direkt enerji bilgisayarınızı zamanla deforme edebilir. Aynı zamanda notebook’unuzu ‘Şarja Takın’ uyarısı vermeden şarj edilmemeli ve tam dolmadan da şarjdan çıkarılmamalıdır. Bu gibi küçük ayrıntılara dikkat edildiği sürece batarya ömrü olabildiğince uzayacaktır. Arıza durumda ise İzmir Notebook Servisi, olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

Batarya yerine tam oturmuyorsa zorlanmamalıdır. Çünkü batarya temas noktaları kırılabilir. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız İzmir Notebook Servisi ni aramanız yeterli.

Notebookunuzun aşırı ısınması kendine zarar vereceği gibi bataryaya da zarar verecektir. Isınma problemi yaşıyorsanız soğutucu desteği alabilir veya İzmir Notebook Servisine başvurabilirsiniz.

Notebookunuzun üzerine herhangi sıvı bir madde döküldüğünde, sıvı temasını en aza indirmek amacıyla ilk olarak şarj jakını daha sonra bataryayı çıkarıp kurutunuz. Böylece sıvı temasını en az hasarla atlatmış olacaksınız.

Son olarak bataryanızın Notebookunuzla uyumlu olması gerektiği gibi adaptör ile de uyumlu olması gerekmektedir. Notebook Bataryanızın maksimum kapasitesi zamanla deforme olur. Bu süreyi uzatmak ise yukarıda belirttiğimiz noktalarla mümkündür. Eğer İzmir Notebook Servisi desteği ararsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.  

 

Notebook Adaptör Değişimi

İzmir Notebook servisi Zaman içerisinde kullanımdan kaynaklanan nedenlerle notebooklarda adaptör değişimi zorunlu hale gelir. Kısa zamanda şarj eden adaptörler her dizüstü bilgisayar sahibinin temel ihtiyaçları arasında gelir. notebooklarınızın marka ve modeline uygun adaptörlerimiz garantilidir. Firmamız adaptör değişiminin yanı sıra ekran değişimi, klavye değişimi, mousepad tamiri ve diğer konularda da teknik servis hizmeti sunmaktadır. Ayrıca İzmir Notebook servisi olarak garantili parça kullanımı ve kaliteli işçilik konusunda iddialıyız. Tamirat konusunda da derinleme donanım bilgisine sahip olan firmamız yazılımdan kaynaklanan sorunlarınızda da itina ile hizmet vermektedir. Problem tespiti ve çözümünde tecrübeli bir teknik servisiz. Güler yüzlü hizmet anlayışı ve garantili ürün kullanımında da iddialıyız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat